Machka 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile yaz sezonu davetlerine geri sayım başlıyor!

Koleksiyonda yer alan, midi boy derin pilili daire etekler, dantellerle kolajlanmış parti elbiseleri ve tamamlayıcıları olan dantel pardösüler, gündüzden geceye uyumlanabilen parçalar olarak öne çıkıyor. Işıltılı detaylarıyla öne çıkan abiye ve kokteyl elbiseler, özel davet, düğün ve mezuniyet baloları için iddialı bir şıklık yaratıyor.

Lüks detayların pudra pembe, çağla yeşili, ekru gibi naturel tonlarda hayat bulduğu payet ve kristal taş işlemeli abiye ve kokteyl elbiseler, mezuniyet baloları için şık görünümler yaratırken; güncellenen kalıplarıyla dar midi elbiseler iş yemeği ve toplantılarda iddianızı ortaya koyuyor.

Metalik, altın ve gümüş renklere karakter katan yumuşak pastel tonların birlikte kullanıldığı koleksiyonda, büyük pililer, volanlar, hafif ama dolgun kumaşlar sofistike görünümleriyle klasik tarza maksimal bir yorum katıyor.

Feminen hatları vurgulayan dar kesimli, yırtmaçlı elbiseler ile hem mini hem kalem eteklerle kombinlenebilen swarovski taşlı, metal tokalı deri ve hasır kemerler; hem gündüz hem gece kullanılabilen çantalar, yaz davetlerindeki yalın görünümler ile kusursuz bir uyum yaratıyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz