Yeni biriyle tanıştınız ve bir randevu teklifi aldınız. Fakat randevuda her şeyin güzel geçtiğini düşünürken ayrıldıktan sonra bir daha sizi hiç aramadı mı? Günlerce düşünüyorsunuz, sorunun nerede olduğunu bulamıyorsanız aynayı şimdi kendinize çevirin ve sizler için sıraladığımız bu maddelerden biri yaptıysanız nedenini anlayabilirsiniz...

 

Ah o heyecanın verdiği sorular yok mu?

İlk buluşmada belki biraz randevunun verdiği heyecanla çok fazla soru sormuş olabilir misiniz? Belki de bu soruları onu rahatlatmak için iyi niyetle sormuş olabilirsiniz ama erkekler yeni tanıştıkları biri tarafından çok fazla soru yağmuruna tutulmaktan pek hoşlanmazlar belkide bu yüzden biraz sıkılmış olabilir.

Alkolü biraz fazla kaçırmış olabilir misiniz?

Erkekler yeni tanıştığı birini evine taşımaktan pek hoşlanmazlar, aynı zamanda bu durum pek hoş olmaz. Bu durumda gevşemek amaçlı belkide alkolü biraz fazla kaçırıp randevulaştığınız kişinin sizi evinize taşımasını mecbur bıraktığınız için bu durumdan pek hoşlanmamış olabilir.

Yemek yemediniz mi?

Bir çok erkek randevulaştığı kişiyle yemeğe gidiyorsa ve kadın gizemli olmak için yemek yemiyorsa bu durum karşı taraf için ne yazık ki çok klişe kalıyor. Belki de randuvaştığınız kişiyle bu durumu yaşamış olabilirsiniz ve bu durumdan dolayı özellikle tuhaf bulduysa öteki konularda da tuhaf olduğunuzu düşünmüş olabilir.

Kendinizi kaptırıp hep kendinizden bahsettiyseniz...

Bir randevuda susmaktansa boş konuşmak her zaman daha iyidir derler ama çok konuşmanında ipini kaçırdıysanız ne yazık ki sonuç yine hüsran olacaktır. Bir randevuda kasmadan utanmadan rahat konuşmak güzel bir şeydir ama bu iş sürekli olarak kendinizi övmek ve sürekli kendinizden bahsetmekle geçtiyse sizden sıkılmış ve sohbetinizi hoş bulmamış olabilir. Bu da size iyi bir tecrübe olsun.

Sürekli telefona bakarak elinizin tersiyle ittiniz mi yoksa!

Kadınların istemsizce belkide heyecanlarını saklamak için düştükleri en kötü tuzak sürekli olarak telefonla ilgilenmek e postaları kontrol etmekdir. Erkeklerin en nefret ettikleri şey karşısındaki kişinin ilgisinin başka bir şeyde olmasıdır. Belkide size ilgisi olduğu halde o an telefonunuza bakarak ondan hoşlanmadığınızı anlayıp sizi aramamış olabilir!

Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz