1. Önden Düğmeli Kot Etekler

Kot etek severlerdenseniz önden düğmeli olanlarını tercih etmelisiniz. Tıpkı bir gölge gibi düğme detayı hemen hemen tüm etekleri sarıyor. Sonbaharın gözdesi oldu bile! Kombinlerinizi hemen yapın..

dugmeli-kot-etek-1

 

2. Süet Büyüsü

Bohem sevdalıları içinse süet vazgeçilmezlerden. Tek tip kıyafet giyinmenin gerektirdiği cesareti henüz bulamadıysanız eğer süet ceketlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kombinde baş tacı olarak değerlendirmek istiyorsanız da yeni sezonda etek ve pantolon modelleri ile güne ve geceye süet kumaşla bir tutam zariflik katabilirsiniz.

suet-ceket

 

3. Kot Ceket

Denim kumaş her geçen gün daha da değerli ve özel hale geliyor. Pantolon, ceket, etek derken her yanımızı sardı. Her an her yere uyum sağlaması ve serin rüzgarların ısıran taraflarını hafifletmesi için iş, kot ceketlere düşüyor. E tabi sonbaharın da vazgeçilmezlerinden oluyor. Özellikle büyük beden salaşlığı oldukça tarz duruyor..

oversized-kot-ceket-1

 

4. Kısa Paça

Culottes namı diyar külot pantolonlar. Hani bacakları acımadan kıtır kıtır kesen ve o çok konuşulan bacak boyu tanımını acımadan biçen kısa paça pantolon modelleri. Bir 90’lar klasiği olarak da hatırlanan kısa paça yine sokak modasında stilleri ele geçirmek için tetikte bekliyor. 19. Yüzyıla kadar derinleşen tarihi günümüz modasında yeniden yerini hazırlıyor. Bol ve İspanyol kesimi ile şık ama maskülen bir tavır meydana çıkarıyor.

kisa-paca-pantolon-1

 

5. Bomber Ceket

İnce bir ceket arayışı kolej ceketi olarak da bilinen bomber ceketleri okula dönüş yoluyla kesiştiriyor. Spor ama şık, şık ama spor kombinler bu ceketlerle tamamlanıyor. İsteyene daha sportif bir duruş kazandırırken, güz mevsiminde çabasız şıklık için de çok hoş bir alternatifi oluşturuveriyor.

bomber-ceket-1

 

6. Balıkçı Yaka
Tüm yaz omuzları açık bırakan moda, şimdi de boğazları kapatıp göbekleri açıyor. Crop top açılımı balıkçı yaka kazakları, kazak demeye bin şahit ister kıvama getiriyor. Etek, pantolon kombinleri crop crop top kazak modelleri ile zarif bir duruşu tetiklerken, üşümeyi de aslında garanti ediyor. Üşümeye tahammülü olmayanlar ise bu tarz parçaları gömleklerin üzerine geçiriyor.

crop-top-kazak-1

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz