ŞekerSİZ kitabıyla yemek dünyasının Oscar’ı kabul edilen Gourmand “En iyi Yazar ve Şef” ünvanını kazanan Aydan Üstkanat, 14 Mayıs Cumartesi günü Diyet Şenliği’nde okuyucusuyla bir araya geliyor.

“Diyet yapmak şenliklidir, yasaklar bütünü değildir” sloganıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Diyet Şenliği, beden ve ruh sağlığına dikkat etmek isteyen bilinçli tüketicileri, sağlıklı yaşama destek veren önemli isimlerle bir araya getirmeye devam ediyor. Adını dünyanın en iyileri arasına yazdıran kitabı ŞekerSİZ’in yanı sıra, yemek dünyasına kazandırdığı diğer kitaplarıyla sağlıklı beslenmenin haritasını çıkaran yemek stilisti, yemek yazarı ve fotoğraf sanatçısı Aydan Üstkanat, okuyucularıyla Diyet Şenliği’ndeki söyleşi ve imza gününde buluşuyor.

Katılımcılarla ŞekerSİZ kitabı ile birlikte Türk yemek kültürüne kazandırdığı yeni reçeteleri ve yemek fotoğrafçılığını da konuşacak olan Aydan Üstkanat, söyleşi sonrası kitaplarını da imzalayacak. City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde tüm aktivitelerin ücretsiz olarak gerçekleştirileceği organizasyonda, Aydan Üstkanat’ın söyleşisi 14 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz